Küçük Penisli olmak sorun değil!

Daha büyük bir Penise sahip olmanız mümkün!

Penis Geliştirme
Nasıl Mümkün Oluyor?

Basit olarak ele aldığımızda penisiniz 3 ana bölümden oluşur:

Üst bölümde 2 geniş çember (ki bunlara tıp dilinde Corpora Cavernosa deniliyor) ve alt bölümde daha küçük bir çember (Corpus Spongisum)

Sertleşme yaşadığınızda penisiniz kanla dolar. İşte kanla dolan bu 3 ana kısımdır.


Corpus Spongism işeme ve boşalma amaçlı kullanılan bölgedir. Sertleşme anında bu bölge penisinizde dolaşan kanın yaklaşık %90'nını tutar.

Penis büyüklüğünüzün ve kalınlığınızın sınırlarını bu 3 çember çizer. Bu 3 bölge (Corpora Cavernosa ve Corpus Spongism) ne kadar çok kanla dolarsa penis o kadar büyük ve kalın olacaktır. Normal bir erkeğin bu 3 bölgesi hiç bir zaman maksimum seviyede dolmaz.

Bu bilgi aynı zamanda şu anlama da gelir:

Corpora Cavernosa ve Corpus Spongism bölgelerini daha fazla kanla doldurmak ve kanı istediğmiz sürece orada tutmak mümkün olsaydı penis boyunu büyütmek ve kalınlaştırmak da mümkün olurdu.

Pekiyi böyle bir şey mümkün mü?

Evet. Ama nasıl?

Bu ancak özel Penis Büyütme Yöntemleri nin ve bu yöntemlerin uygulanmasıyla başarılabilir.

 
Penis Geliştirmenin Sırrı...

Penis geliştirmenin ve sağlıklı bir penise sahip olmanın yolu Corpora Cavernosa bölgesini düzenli olarak çalıştırmaktan geçiyor. Bunun için bu çalışma için özel olarak geliştirilmiş teknikleri bilmeniz gerekli.

Böylece... Kan dolaşımına hakim olurken penis boyunuzun da uzamasını sağlayacaksınız.

 
Corpora Cavernosa
Nasıl Geliştiriliyor?

Özel teknikleri uygulayarak Corpora Cavernosa bölgesindeki hücre duvarlarını yıkarak bölgenin daha fazla kan almasını sağlamalısınız. Çalışmalar devam ettikçe vücudunuz Corpora Cavernosa bölgesini yenileyecek ve hacmini genişletecektir.

Sadece 3 - 4 hafta içerisinde çalışmalarınız kendini daha büyük, güçlü ve sağlıklı bir penis olarak kendini gösterecektir.

Neredeyse erkeklerin tamamı bu tekniklerden habersiz diyebiliriz. Bu açıdan baktığımızda neden bu kadar çok erkeğin cinsel başarısızlık yaşadığına şaşmamak gerekir. Çünkü, hiç bir zaman için penislerini geliştirmek için çaba sarf etmediler ve gerçek potansiyellerini kullanamadılar.

Penis geliştirmek bir çok açıdan vücut geliştirmeye benzer.

Dergilerde ve televizyonlarda gördüğünüz o dev ve kaslı vücutların nasıl elde edildiğini hiç düşündünüz mü?

Evet... Bildiniz!

Düzenli çalışma ve özel teknikler kullanarak. Vücudun penis dışında kalan bölümleri bu derece gelişme gösterirken penisinizin gelişemeyeceğine inanmak ancak saflık olabilir.

İŞTE ACI BİR GERÇEK DAHA!

Erkeklerin çok büyük bir bölümünün penisleri oldukça sağlıksız ve çelimsiz.

Erkeklerin neredeyse tamamı cinsel ilişkinin ilk 2 dakikası içinde orgazm oluyor. Evet... Sadece 2 dakika! Bu durumda kadınların %85 gibi büyük bir bölümünün neden neden memnun olmadıkları ortaya çıkıyor...

Memnun değiller! Çünkü ortalama bir erkek onları mutlu edecek kadar sert kalamıyor! Özel teknikleri uygulayan ortalama bir erkek rahatlıkla boşalma zamanını ayarlayabilir. Hatta çoklu orgazmlar yaşayabilir.

 
Düzenli Olarak Penis Egzersizleri
Yapan Bir Erkek
Penis Boyu ve Kalınlığında Ciddi Büyümeler Sağlıyor!..

Bu siteden alabileceğiniz özel metodlar sizin de Corpora Cavernosa'nızı geliştirmenizi sağlayacak. Bu bölgenizi çalıştırarak daha fazla kanı bu bölüme gönderebilecek ve orada tutabileceksiniz. Bunun doğal bir sonucu olarak penisiniz daha büyük ve sağlıklı bir görünüm kazanacak.

Şöyle düşünün...

Bir hoca yönetiminde düzenli olarak vücut geliştirme egzersizleri yapsaydınız kaslarınızın bir süre sonra gelişeceğini bilirdiniz değil mi? Aynı prensip burada da geçerli...

Penis çalışmalarınızı vücut geliştirme salonunda bir hoca eşliğinde yapamayacağınıza göre farklı bir çözüm bulmalısınız. Ama buldunuz bile... Bu siteden alacağınız özel teknikler kendi kendinize hocalık yapmanızı sağlayacak.

Çalışmalarınız sadece büyüklük ve kalınlık değil sağlık olarak da kendini gösterecek. Penis bölgesinde daha fazla kan dolaşımı elde edeceksiniz.

Sadece birkaç kısa haftadan sonra çalışmalarınızın sonuçlarını görmeye başlayacaksınız.

Şimdiye kadar konuşmadığımız önemli bir nokta:

Özel tekniklerimizi uygulayarak elde ettiğiniz sonuçlar çalışmayı bıraktığınızda kaybolmayacak. Evet doğru. Elde edeceğiniz sonuçlar kalıcı olacak. Sebebi ise, penis bölgesindeki hücre duvarlarının bir kere genişletildiğinde bir daha küçülme imkanının olmaması! Buda vücut geliştirme ile penis geliştirme arasında ki en büyük fark.

 
Devam ettiğiniz takdirde...

Sizde penisinizi 2 ila 8 cm kadar büyütebilir ve aynı zamanda kalınlaştırabilirsiniz. Bu kuşku götürmez bir gerçek. Tehlikeli ve pahalı pompalar, ağırlıklar, cihazlar ve haplar kullanmadan...

Burada bahsedilen metodlar filmlerde görülen türden sihirler değil! Bunlar başarısı tamamen ispatlanmış tıbbi metodlar. Hemen şu anda uygulamaya başlayabilir ve kısa süre içerisinde sonuçları kendiniz görebilirsiniz.


Bu metodlara 1 dakika içerisinde hemen ulaşmak için Buraya Tıklayabilir yada bir sonraki bölüme devam edebilirsiniz...

         ANA SAYFA

       GERÇEKLER

  NASIL OLUYOR?

        FAYDALARI


            KAÇININ!


       NE DEDILER?

SORULAR

   HEMEN AL !

   İLETİŞİM


 
Tüm hakları saklıdır ©2009 ~ 2013 M.K.T.