Küçük Penisli olmak sorun değil!

Daha büyük bir Penise sahip olmanız mümkün!

Penisinizi Geliştirme Yolunda
Lütfen Bunlardan Kaçının!..

Dünyada bilinen pek çok penis büyütme teknikleri,penis büyütme yöntemleri var. Ancak bunların hiçbiri basitçe uygulanabilen özel metodlar kadar güvenli olamaz.

Dilerseniz diğer penis geliştirme yöntemleri ne bir göz atalım ve kendi geliştirme metodlarımızla karşılaştıralım:


Kendi güvenliğiniz için lütfen bu yöntemlerden kaçının...

 • Vakum Pompaları: Her ne kadar geçici bir başarı sağlasada (1 - 1.5 saat için) başınıza açabileceği problemler çok daha büyüktür. Çeşitli yaraların oluşmasına sebebiyet verebilir. Ağrıya sebep olur. Hatta kangrene kadar giden rahatsızlıklara sebebiyet verebilir.

  Bu tip pompaların çalışma şekli şöyledir: Penisinizi bir fanus içine yerleştirirsiniz ve bir pompa yardımıyla fanus içindeki havayı dışarı alırsınız. Bu işlem geçici olarak penisi büyümüş gibi gösterir ancak penis içindeki kan dolaşımını düzenlemediği ve kan tutma kapasitesini arttırmadığı için kalıcı etkiler gösteremez.

  Vakum pompalarının bilinen diğer yan etkileri ise...

  Geçici iktidarsızlığa sebep olabilirler. Penis derisinin su toplamasına neden olabilirler. KESİNLİKLE ama KESİNLİKLE bu yöntemi tavsiye etmiyoruz.

 • Penis Ağırlıkları ve Cihazları: Çalışma prensibi, penisinize ağırlık bağlamak ve her gün 20 ila 30 dakika süresince bu ağırlıkları taşımaktır. Bu penisinizin azda olsa çalışmasını sağlar fakat ciddi yan etkileri vardır:

  Yoğun ağrı ve acı verirler. Kangrene sebep olabilirler. Penisinizin gövdenize bağlandığı noktada kas kopmalarına sebep olabilirler.

  Hepsinden kötüsü...

  Bu çalışma sırasında penis bölgesindeki kan dolaşımı kesilirki bu en son isteyeceğiniz şey olmalı! Çünkü sonrasında (biraz evvel bahsettik) kangren riski taşır. Bildiğiniz gibi kangren olan organların tedavi için mutlaka kesilmeleri gerekir.

 • Merhem ve Haplar: Büyük bir ihtimalle bazı firmaların satmaya çalıştıkları "özel" merhem ve haplar dikkatinizi çekmiştir. İddia edilen bu hapları kullanarak ve merhemleri sürerek 5 ila 8 cm. arası büyüme elde etmeniz mümkün!

  Test etmek amacıyla denedik ve ne yazık ki hiç bir sonuç elde edemedik. Eğer sokağa atacak paranız varsa tercih edebilirsiniz. Bunun dışında bu tip ürünlerden uzak durmanız daha iyi.

 • Cerrahi Müdahale: Başarı şansı düşük ve çok pahalı bir yöntem. Yapılan işlem cerrahi müdahale ile penisinize yağ eklemek ve sonrasında ağırlık takarak eklenen yağın vücudun diğer bölgelerine geri gitmesini engellemektir.

  Başarısı şansı pek yüksek değildir. Müdahaleden sonra tamamen erkekliklerini kaybeden kişiler olduğu bilinen bir gerçek.
Pekiyi Ya Önerdiğimiz Özel ve
% 100 İlaçsız Metodlar ?..

2 - 3 hafta içerisinde sonuç vermeye başlar. Bilinen en ağrısız uygulaması en kolay ve ucuz yöntemlerden oluşur.

Tıpkı vücut geliştirme çalışmalarında olduğu gibi düzenli çalışma, penis boyu nda büyüme ve kalınlaşma olarak kesin sonuç verir. Diğerleriyle karşılaştırdığımızda ister fiyat, ister etki, ister uygulama kolaylığı, ister güvenlilik açısından bakalım... Bu sitede önerdiğimiz metodlar şüphesiz var olan en iyi ve en ekonomik metodlardır.


Neden bu siteden alacağınız metodlar daha iyi?..

 • %100 güvenli... % 100 Doğal ve etkili.

 • Elde edilen büyüme ve kalınlaşma "kalıcı"

 • Daha kısa sürede sonuç alıyorsunuz.

 • Neredeyse elleriniz dışında hiç bir şeye ihtiyaç yok!

 • Güçlü bir PC kası elde etmenizi sağlıyor..

 • Boşalmanızı dilediğiniz gibi kontrol etmeyi öğretiyor.

 • En ekonomik ve en etkili metod.
Devam ettiğiniz takdirde...

Sizde penisinizi 2 ila 8 cm kadar büyütebilir ve aynı zamanda kalınlaştırabilirsiniz. Bu kuşku götürmez bir gerçek. Tehlikeli ve pahalı pompalar, ağırlıklar, cihazlar ve haplar kullanmadan...

Burada bahsedilen tmetodlar filmlerde görülen türden sihirler değil! Bunlar başarısı tamamen ispatlanmış tıbbi metodlar. Hemen şu anda uygulamaya başlayabilir ve kısa süre içerisinde sonuçları kendiniz görebilirsiniz.


Bu metodlara 1 dakika içerisinde hemen ulaşmak için Buraya Tıklayabilir yada bir sonraki bölüme devam edebilirsiniz...

         ANA SAYFA

       GERÇEKLER

  NASIL OLUYOR?

        FAYDALARI


            KAÇININ!


       NE DEDILER?

SORULAR

   HEMEN AL !

   İLETİŞİM


 
Tüm hakları saklıdır ©2009 ~ 2013 M.K.T.